Joint Union CS Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Joint Union CS Server

CS 1.6 server
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Opet banovan, žalba na admine općenito!

Go down 
AutorPoruka
Djulsa

Djulsa


Broj komentara : 5
Join date : 2013-03-18

Opet banovan, žalba na admine općenito! Empty
KomentarNaslov komentara: Opet banovan, žalba na admine općenito!   Opet banovan, žalba na admine općenito! I_icon_minitimeWed Apr 03, 2013 8:47 pm

Još jedan primjer koliko su vaši administatori neprofesionalni:

Admin DIGITALbOT: ban Djulsa za stalno , razlog: ss i demo.
Za Unban posjeti Forum: www.juserver.tk i postavi DEMO & SS !
Admin: DIGITALbOT ---- Vreme: [03.04 - 22:29] ---- IP: 93.180.115.165
Nik: Djulsa ----- ID: STEAM_0:0:1687390794
Razlog: ss i demo ---- Trajanje bana: 0 mi

Jesi me pratio ijednu rundu? Ubio sam te na dust2 na B plantu čim sam iskočio iza vrata, a bio si na mjestu gdje i ja uglavnom budem, osto si šokiran (Kako je to zaboga moguće??? :O da me tako ubije, mora da je WH, haj puknut ću mu ban eto pa ćemo vidit). Naravno iduća runda došo sam do mida, ubio AFK lika u bazi i već popušio ban, krasno. Prije dok nije bilo ovih SS i DEMO banovi se nisu lupali ovako napamet.

Igram na serveru jer me ne jebe lag toliko, jer mi je dobar mapcycle i što 25 rundi traje mapa, ali brate administatori su katastrofa, čast izuzecima. Ne podnose očito da je neko bolji od njih, paćenici, očito nemate pametnijeg posla u životu pa po čitave dane CS igrate a mi koji znamo igrat isto i htjeli bi dnevno uć odigrat jedan satak ne možemo od vas takvih. Hvala vam!

Još nešto. Da ikada uđete na ovaj forum i pročitate šta se piše ne bi vam škodilo. Ovo je ČETVRTI put da me banaju - bez razloga. Shvatite više, ne igram s čitom niti me zanima to! I pustite me da igram na miru!


SS

https://2img.net/r/ihimizer/img707/4840/dedust20003ltc.png

DEMO

http://speedy.sh/QzKMZ/JoiNTUNioN.dem


Na vrh Go down
 
Opet banovan, žalba na admine općenito!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» zeitgeist unban opet :))
» zalba na ADMINA - SAD
» Zalba na admina laki

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Joint Union CS Server :: Joint Union Server :: BAN / UNBAN-
Idi na: