Joint Union CS Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Joint Union CS Server

CS 1.6 server
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Ban od strane admina SEX zbog gluposti misli da imam cheat

Go down 
AutorPoruka
Po[W]eR




Broj komentara : 18
Join date : 2013-06-10

Ban od strane admina SEX zbog gluposti misli da imam cheat  Empty
KomentarNaslov komentara: Ban od strane admina SEX zbog gluposti misli da imam cheat    Ban od strane admina SEX zbog gluposti misli da imam cheat  I_icon_minitimeThu Jun 13, 2013 1:46 pm

Zdravo svima, o5 ja Po[W]eR dobio sam ban od Admina SEX i ban me na 999999 minuta zato sto misli da imam cheat a nije me ni provjerio tako da ne znam sta bi mu uradio ali dobro evo vam SS I DEMO I STEAM a demo se mozda nece moci postaviti zato sto sam nov na forumu nesto treba proci 7 dana nezz -.... ali evo 
SS:Ban od strane admina SEX zbog gluposti misli da imam cheat   Ban od strane admina SEX zbog gluposti misli da imam cheat  Dedust22x20007lhttp://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img9/5014/dedust22x20007e.png&sa=0
DEMO: mora proci 7 dana od registracije sry
STEAM:  STEAM_0:0:1541797612
ZELIM STO PRIJE DA SE VRATIM IGRANJU HVALA VAM UNAPRIJED I P.S NEMAM CHEAT VIDJET CETE!
HADO TI ZNAS DA NEMAM CHEAT PLS UNBAN ME HVALA UNAPRIJED!
ETO VAM SS SAD!


Po[W]eR: komentar modifikovan dana: Thu Jun 13, 2013 9:26 pm; prepravljeno ukupno 2 puta (Reason for editing : SS)
Na vrh Go down
Po[W]eR




Broj komentara : 18
Join date : 2013-06-10

Ban od strane admina SEX zbog gluposti misli da imam cheat  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ban od strane admina SEX zbog gluposti misli da imam cheat    Ban od strane admina SEX zbog gluposti misli da imam cheat  I_icon_minitimeThu Jun 13, 2013 9:18 pm

Hado Moze li unban ili bilo koji admin eto postavvio sam sliku a demo nece zato sto mora proci 7 dana od registracije molim vas admini hocu da igram molim vas eto vam dokaz da nemam cheat zna hadoukeN! 
STEAM_0:0:1541797612
Na vrh Go down
 
Ban od strane admina SEX zbog gluposti misli da imam cheat
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Stvarno nema vise smisla ban bez provjere od strane admina SaRs kiss me pls :S
» Ban od admina deCko mafia evo ss
» Ban od admina Ministar no.1 moze unban 6 put ss i demo ccccccc
» KONKURS ZA ADMINA OTVOREN ( VRATIMO JOINT NA STARO )
» zalba na ADMINA - SAD

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Joint Union CS Server :: Joint Union Server :: BAN / UNBAN-
Idi na: