Joint Union CS Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Joint Union CS Server

CS 1.6 server
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 zahtjev za unban

Go down 
AutorPoruka
Fareek




Broj komentara : 2
Join date : 2013-08-08

zahtjev za unban Empty
KomentarNaslov komentara: zahtjev za unban   zahtjev za unban I_icon_minitimeThu Aug 08, 2013 5:54 pm

Nik: fareek  ----- ID: STEAM_0:0:662727849 ---- mID: 61216017
Razlog: nije zbog wh nego sto si naporan jebo te svaki head ---- Trajanje bana: 9999999 minuta
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Completed demo
Proveravam da li je igrac  banovan...
Kicked by Console:  "Admin BSMO by HADOUKEN te je banovao na 9999999 minuta. Razlog: nije zbog wh nego sto si napora. Vidi konzolu za detalje. Banovan si sa JoiNT-a, za unban okaci demo i ss na Joint Zajednica !."
Kicked : "Admin BSMO by HADOUKEN te je banovao na 9999999 minuta. Razlog: nije zbog wh nego sto si napora. Vidi konzolu za detalje. Banovan si sa JoiNT-a, za unban okaci demo i ss na Joint Zaj

stani malo ne kontam znaci lik me proziva da imam WH i nesto me smara sto znam da igram izvinite molim vas ali ako znaci biti 2 na top15 i znati igrati posto sam vec igrao za mnogobrojne jace klanove treba biti prozivan lik me iznervira ne mogu meda objasnim mu da nemam wh i kazem mu kako jest da znam skoro svakog heda sa servera i kako sam igrao uz poleta dok je bio tu momak me pohvalio i sam rekao da wh ja NEMAM. ja sam HADOUKEN-u govorio da mu dam SS i demo kaze ne treba ja cu te banovati dobijem razlog bana :"nije zbog wh nego sto si naporan jebo te svaki head " I na ban od 9999999  minuta.

Zahtjevam njegovo ukidanje admina i unbanovanje mene. Moj nick i steam ID
"fareek" 178 STEAM_0:0:662727849   0 00:12   39    0
Na vrh Go down
 
zahtjev za unban
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Zahtjev za unban
» Zahtjev za unban
» zahtjev za unban
» ¸Zahtjev za unban
» Zahtjev za unban!!!!!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Joint Union CS Server :: Joint Union Server :: BAN / UNBAN-
Idi na: